z kartą rabatową
-10%

Łąka przy rondzie w Swarzewie, Swarzewo

Dotknij Nieba - Loty Widokowe Motoparalotnią

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-10%)
Rabat na loty 299 zł
269.1 zł

Opis

Skończyła się droga? Znudziły Cię bezdroża?  Chcesz dowolną część trasy przelecieć nad ziemią? Zamiast stać w korkach, po prostu omiń je górą!  Od dziś jest to możliwe! Drogi staną się mniej istotne, albo zupełnie niepotrzebne.

 

Loty na paralotniach to zupełnie nowe i niezapomniane wrażenia, prawdziwa podniebna przygoda oraz potężna dawka adrenaliny w jednym. Zobaczysz świat z zupełnie innej, całkowicie nowej perspektywy. Większość życia poruszałeś się do przodu i do tyłu, w prawo i w lewo. Czyli w większości życia przebywałeś „na płaskim”, w 2D.

 

Latanie na paralotniach z silnikiem błyskawicznie wprowadza Cię w 3D i otwiera przed Tobą pełen dostęp do TRZECIEGO WYMIARU. Tutaj doświadczysz zupełnie nowych wrażeń A w Twoim mózgu pojawią się całkowicie nowe połączenia neuronowe. Po wylądowaniu, nie będziesz wiedział co powiedzieć. Nie przypadkiem mówi się, że latanie jest jak narkotyk. My zdecydowanie zalecamy latanie.    LATANIE DLA KAŻDEGO

 

Jesteś znudzony, apatyczny, zniechęcony? Potrzebujesz się pozytywnie nakręcić? Chcesz poczuć w sobie prawdziwą Moc? Znalazłeś to, czego szukałeś. Dla wielu osób lot z nami oznaczał prawdziwe zmiany w ich życiu. A co piąta osoba którą zabraliśmy w powietrze, chce później sama uczyć się latać.

 

 ZAREZERWUJ SWÓJ LOT JUŻ DZISIAJ

Oceny i opinie turystów

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

Dodaj nową opinię

Ta reklama została wyświetlona : 94991 razy

www.karwia.com 2023