Reklamę ogląda obecnie: 8 osób
Honorujemy kartę Karwia (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:30/11/-0001

Fajne Spływy Kajakowe Dębki Piaśnicą do morza

Zakonna, Dębki

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-15%)
15 % rabatu na spływy kajakowe od osoby 50 zł
42.5 zł

Opis

Chcesz się dobrze bawić na kajaku? To zapraszamy na Fajne Spływy Kajakowe w Dębkach Piaśnicą do morza! To super przygoda dla fanów przyrody i ruchu na łonie natury. Zobaczysz, piękno tej okolicy z perspektywy rzeki Piasnicy.

 

Na spływie będziesz podziwiał cudne widoki, jak lasy sosnowe, łąki i pola. Rzeka Piasnica płynie przez Dębki, gdzie są bajeczne plaże i morze. Nie ma to jak Bałtyk!

 

Nasze spływy kajakowe są dla wszystkich, nie ważne ile masz lat. Mamy super kajaki, wygodne i bezpieczne. Nasza ekipa jest fachowa i zna się na rzeczy, a nasi przewodnicy pomogą Ci w razie czego.

 

Na spływie zobaczysz też dzikie zwierzaki, jak bobry, bociany i wiele ptaków. Możesz zrobić fajne fotki i dowiedzieć się co nieco o przyrodzie.

 

Jeśli chcesz przeżyć coś niesamowitego na wodzie, to nasze spływy kajakowe w Dębkach są dla Ciebie stworzone. Z nami poczujesz piękno natury, radość z ruchu i miłą atmosferę. Zapraszamy do nas i zobacz sam, jak to jest płynąć po rzece Piasnicy.

 

A po spływie wpadnij do naszego Food Parku nad Piaśnicą, na pyszne frytki, nugetsy, hot-dogi i zimne piwko z nalewaka :)

Ta reklama została wyświetlona : 2402 razy

Zapytaj o wolny termin:

Oceny i opinie turystów:

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

Dodaj nową opinię

www.karwia.com 2024