Reklamę ogląda obecnie: 7 osób
Honorujemy kartę Karwia (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:30/11/-0001

Galeria Niespodzianki

Klasztorna 10/12, Wejherowo

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-5%)
Rabat na zakup pamiątek regionalnych od 5 zł 5 zł
4 zł

Opis

Pracownia Niespodzianki to mała manufaktura kaszubska, która tworzy pamiątki regionalne z motywami kolorowych kwiatów kaszubskich oraz ciekawe prace związane z historią Miasta Wejherowa.

 
Zajmujemy się w wolnej chwili renowacją gipsowych figur sakralnych.
 
W ofercie oprócz prac własnych ręcznie zdobionych lub tworzonych posiadamy w sprzedaży w sklepie stacjonarnym Niespodzianka porcelanę z regionu, pamiątki z Kaszub oraz Wejherowa.
 
 
Jesteśmy punktem sprzedaży naklejek Wander Cards do albumów turystycznych.
 
 
 
Dlaczego nazywamy się Niespodzianki? wielokrotnie zadajecie pytanie …
 
Właścicielka pracowni Elżbieta Kurek uwielbia poznawać nowe techniki plastyczne, rękodzielnicze co widać po pracach w naszej ofercie. Dlatego tworzymy niespodzianki, które mają Państwa zaskakiwać przy każdych odwiedzinach. 
 
 
Możemy pochwalić się, że właścicielka Elżbieta Kurek jest Laureatką Konkursu 2011 " Pomorski biznes plan"  oraz można zobaczyć Niespodziankę w filmie promocyjnym Miasta Wejherowa .
 
Pracownia Niespodzianka została wyróżniona i pokazana jako jedna z przykładów firm działających na rynku dzięki funduszom europejskim. Tematem audycji "Prosto o gospodarce" był marketing.
 
Poznajcie Niespodziankę, a jak Wam się spodoba zajrzyjcie do Wejherowa na ul. Klasztorną 10/12 
 
 
 
Strona internetowa jest wizytówką firmy.
 
Wprowadzamy towar do sklepu internetowego, który częściej bywa w sklepie stacjonarnym NIESPODZIANKA lub na życzenie Klienta.
 
 
Firma nastawiona jest głównie na sprzedaż bezpośrednią ze względu na limitowane i często niepowtarzalne serie swoich prac. 
 
 
 

Ta reklama została wyświetlona : 181591 razy

Zapytaj o wolny termin:

Oceny i opinie turystów:

Piękne, niepowtarzalne, świetnej jakości pamiątki. Sam sklep też jest bardzo klimatyczny. Warto, zwłaszcza teraz pójść i wesprzeć tak cudny biznes.

2021

D dalba

5

średnia z 1 opinii

www.karwia.com 2024