Reklamę ogląda obecnie: 7 osób
Honorujemy kartę Karwia (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:19/10/2023

KAJAKAMI PO HORYZONT

Śluza przy jeziorze Żarnowieckim, Żarnowiec

strona www

NAJNOWSZA OFERTA:

Wspaniała przygoda, obowanie z pięknem przyrody okraszone odrobiną adrenality - to wszystko zapewni spływ kajakowy Piaśnicą do Morza Bałtyckiego.

Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-13%)
Spływ kajakiem 80 zł
70 zł

Opis

Sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu, weekendu lub wakacji znaleźć można wiele. Niektórzy postawią na rower, inni na pieszą wędrówkę, a ci, dla których liczy się obcowanie z pięknem przyrody połączone z odrobiną rekreacyjnej adrenaliny często wybierają spływy kajakowe. Jeśli należysz do tej grupy miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, a w zasadzie – w wodzie – to świetnie trafiłeś! Organizujemy spływy kajakowe rzeką Piaśnicą do Morza Bałtyckiego, będące wspaniałą przygodą dla całej rodziny oraz okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami – to dla tych, którzy potrzebują sportowej adrenaliny nawet podczas rekreacyjnego wypadu na kajaki. Specjalizujemy się w organizacji wspaniałych wypadów w gronie przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że rezerwacja dogodnego terminu jest niezwykle wygodna, a cena – bardzo atrakcyjna.

Ta reklama została wyświetlona : 141650 razy

Oceny i opinie turystów:

Polecam spływ Piaśnicą do morza z tej Firmy. My wprawdzie nie trafiliśmy z pogodą, bo w środku trasy złapała nas ulewa, ale to bez znaczenia - spływ to bardzo duża frajda. Trasa jest prosta, nie ma pułapek. Kajaki szczelne, dobrej jakości, wiosła ok. Dodatkowym atutem była możliwość zabrania na pokład psiaka :)

2022

R Rodzinka

5

średnia z 1 opinii

zadzwoń

www.karwia.com 2024