Reklamę ogląda obecnie: 8 osób
Honorujemy kartę Karwia (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:30/11/-0001

Motylarnia Rozewie

Latarników 21, Jastrzębia Góra

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-10%)
10 % rabatu od ceny biletu 20 zł
18 zł

Opis

Zapraszamy do Motylarni Rozewie — niezwykłego miejsca, gdzie możesz podziwiać i dotykać egzotyczne motyle z całego świata!

 

Motylarnia Rozewie to jedyna w Polsce motylarnia bez siatek, gdzie motyle tropikalne latają swobodnie między odwiedzającymi. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć z bliska piękno i różnorodność tych fascynujących stworzeń. Może nawet uda Ci się zrobić selfie z motylem na ramieniu!

 

Motylarnia Rozewie to także miejsce pełne pasji i wiedzy. Dowiesz się tu wielu ciekawych faktów o życiu i zachowaniu motyli, ich pochodzeniu i roli w ekosystemie. Zobaczysz też, jak z poczwarek wykluwają się nowe motyle. Nasz przewodnik oprowadzi Cię po motylarni i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 

Motylarnia Rozewie to również oaza spokoju i relaksu. Spacerując po naszym ogrodzie, poczujesz się jak w tropikach. Temperatura, wilgotność i roślinność są idealnie dostosowane do potrzeb motyli. A Ty skorzystasz na zdrowiu i samopoczuciu, bo kontakt z naturą obniża stres i poprawia nastrój.

 

Nie zwlekaj i odwiedź Motylarnię Rozewie już dziś! To niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Zarezerwuj bilety online i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek. Zapewniamy bezpieczeństwo i higienę. Do zobaczenia w Motylarni Rozewie!

Ta reklama została wyświetlona : 392 razy

Zapytaj o wolny termin:

Oceny i opinie turystów:

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

www.karwia.com 2024