Reklamę ogląda obecnie: 7 osób
Ostatnia aktualizacja oferty:30/11/-0001

Muszelka

Kopernika 13, Karwia

Opis

          

Ta reklama została wyświetlona : 905743 razy

Oceny i opinie turystów:

Ten kebab to jedno wielkie GÓWNO. Stanowczo odradzam jedzenie w tym przybytku. Można się tylko zatruć. SUROWE mięso, najgorszej jakości warzywa i chemiczne sosy z butelki. Nie pozdrawiam, wsadźcie sobie takie jedzenie w przysłowiową dupę. Właściciel powinien się zająć czymś innym, takiego braku intuicji w gastronomii nie widziałam nigdzie! Wstydźcie się!

2019

D Dorota Kaminsky

UWAGA NA KEBABA W TYM BARZE !!! Obsługujący łamaną polszczyzną przyjął zamówienie. Ciężko zrozumieć co mówi, ( taki Pan w czapce). To co podał to przeszło wszelkie oczekiwania, breja z trocinami. Śmierdzące mięso polane jakimś g........em. Jeszcze na dodatek zimne bo podczas szykowania przyjmował zamówienia, nalewał piwo itd. Odradzam stanowczo w Karwi bywam już co roku od 9 lat ale takiego smrodu dawno nie dostałem.

2018

M Miniek2209

Zbyt dlugi czas oczekiwania na potrawę od zamowienia pizzy po uplywie pol godz nie otzrymalam pizzy podeszlam do obslugi z zapytaniem gdzie moja pizza a oni przepraszamy ze przegapili mam poczekac jeszce ok 10 min to bedzie minęło kolejne 10 min i pizzy brak zazadalam zwrotu gotowki. Stracony czas nie dosc ze siedzi sie przy stole z widokiem na.pelne smietniki duszno tam bo pozaslaniane folia na.okolo .fuj ble nigdy wiecej

2018

A Anna Janicka

Smaczna pizza, cena przystępna, fajne miejsce, typowo wakacyjne. POlecam;)

2015

M mila27

1.94

średnia z 4 opinii

www.karwia.com 2024