Reklamę ogląda obecnie: 6 osób
Honorujemy kartę Karwia (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:30/11/-0001

Ocean Park

Żwirowa 13, Władysławowo

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową KARWIA (-10%)
10 % rabatu na bilet wstępu do parku 59 zł
53 zł

Opis

Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu?
Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe!


W Ocen Parku nie tylko mamy okazję spotkać się z zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1;1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. 20hektorów ścieżek pełnych atrakcji; Wodospad, wioska rybacka, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, lego chatka, przejście z przewodnikiem, nauka jazdy na segway'u, papugarnia, tor dla samochodzików zdalnie sterowanych oraz wirtualną rzeczywistość! Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Parku oferuję niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim, dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko u nas, każdy może porozmawiać z ?wygadanym wielorybkiem? ? Pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają ! Ocean Park to mnóstwo  niesamowitej zabawy w jednym miejscu!

Ta reklama została wyświetlona : 1358497 razy

Zapytaj o wolny termin:

Oceny i opinie turystów:

Bylismy z corka 4 letnia byla zachwycona zwlaszcza placem zabaw. Swietnie mozna spedzic tam dzien z dziecmi polecam

2018

A Agnieszka Kot

Dla nas stanowczo nie! Obsługa masarra. I smród w toaletach. PLAC ZABAW ok.

2018

D DAMA

Super miejsce dla rodzin z dziećmi, w zeszłym sezonie odwiedziliśmy ten obiekt 3 razy przede wszystkim ze wzgledu na świetny plac zabaw na którym nasze dziecko pierwszy raz spedziło koło 4h, naprawde świetne zjezdzalnie, huśtawki domki dla najmłodszych piaskownice, kulki w dniu koncertu były tez trampoliny no super :) możliwość zabawy i spedzania czasu z dzieckiem a w tle muzyka z najlepszymi hitami tez swietna sprawa. można coś zjeść, pospacerować i wyluzować:) w tym roku tez wracamy do zobaczenia:)

2017

A Aleksandra Szulborska-Woź

Świetne miejsce nie tyko dla dzieci. Ogromna powierzchnia zwiedzania, możliwość poznania wielu gatunków rybek :) Polecam!

2017

M Marta Głębocka

PIĘKNE MIEJSCE NA SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU DLA DZIECI I DOROSŁYCH.MAMY OKAZJĘ ZOBACZYĆ ZWIERZĘTA MORSKIE WYKONANE W SKALI 1:1.TO WSPANIAŁA EDUKACJA O ŻYCIU ZWIERZĄT MORSKICH PRZEKAZANA ZA POŚREDNICTWEM PRZEWODNIKÓW DOSTOSOWANA ODPOWIEDNIO DO GRUPY WIEKOWEJ SŁUCHACZY.OLBRZYMI PLAC ZABAW UDOSTĘPNIONY BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH.PO PROSTU SUPER.

2016

I iwonakotik@onet.pl

Świetne miejsca zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Spędziłam tam ze znajomymi cały dzień, a na deser był koncert :) Polecam z pełną odpowiedzialnością!

2016

M mery_777

4.17

średnia z 6 opinii

www.karwia.com 2024