Opis

Polski producent nowoczesnych, całorocznych domków mobilnych. 

Domy mobilne, które projektujemy i tworzymy na specjalne życzenie klientów łączą w sobie zalety funkcjonalnego i perfekcyjnie wyprodukowanego przez nas domu, ale charakteryzują się nietuzinkowymi rozwiązaniami, których autorami są nasi klienci. Takie zlecenia wiążą się z indywidualną ich wyceną, ponieważ są one odmienne od reszty.

 

Jak powstaje mobilny dom na miarę?

 

Zanim powstanie dom skrojony na miarę potrzeb naszych klientów, dokładnie poznajemy ich wymagania i oczekiwania. Jako profesjonaliści, służymy na tym etapie radą i sugerujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w praktyce.

 

Kolejnym etapem powstawania domu na miarę jest projekt, w którym uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów. Może on mieć zatem dowolny układ pomieszczeń, indywidualnie dobrane wyposażenie kuchni oraz łazienki, a także posiadać liczbę i wielkość okien, jaka będzie odpowiadała zamawiającemu.

 

Dysponujemy także szeroką gamą wzorników materiałów wykończeniowych, co zdecydowanie ułatwi Państwu wybór koloru elewacji, paneli wewnętrznych oraz wykładzin podłogowych.

 

Posiadamy własny transport, dlatego jesteśmy w stanie umieścić domki na terenie całej Polski, a także za granicą.

Ta reklama została wyświetlona : 9985 razy

wróć

Zapytaj o wolny termin:

to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe
to pole jest obowiązkowe

Oceny i opinie turystów

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

Dodaj nową opinię

www.karwia.com 2023