Reklamę ogląda obecnie: 5 osób
Ostatnia aktualizacja oferty:19/06/2018

Smażalnia Raczek

Karwińskie Błota 4 , Karwia

Opis

Bar smażalnia ryb Raczek to miejsce gdzie można zjeść świeżo smażone ryby oraz dania domowe. Lokalizacja bardzo spokojna znajdująca się blisko morza.

Ta reklama została wyświetlona : 859616 razy

Oceny i opinie turystów:

Nie polecam. Za takie ceny podają daniia na plastikach. Nie dosmarzone

2021

S Sławomir 116

Chamstwa. Postawili reklamę w Karwia na przeciw kolportera. Po ponad pół kliometrowym spacerze z małym dzieckiem okazało się że lokal zamknięty i brak informacji o godzinach otwarcia. Na szczęście kilkaset metrów bliżej była " poezja smakow" polecam w 100 %

2021

R Ryszard Ślusarczyk

Pamiętam pierwszy sezon kiedy się otworzyli...pierogi własnej roboty były pyszne, teraz już się im nie opłaca takie jedzenie więc mrożonki serwują

2020

J Jarosław Suwiński

Tragedia tak paskudnej ryby nie jadłam nigdy.... Zielona w środku ... Jedyne co dobre to piwko.... Nie polecam cena adekwatna do jakości .... Tragedia !!!!

2020

A annasssss

Najgorsze miejsce w który jadłam. wyglad PRL Kotlet utopiony w tluszczu podany na malym plastiku. Zupa paskudna bez smaku. Kotlet od hamburger tragedia. A pierogi zamiast z truskawkami to dżemem koloru fioletowo. Pewnie pani gotowała z jagodami w tej samej wodzie. Nie polecam wydaliśmy 50 zl i poszliśmy do Rodzinnego gdzie zawsze. Taniej dużo i smacznie.

2017

M Martyna Wąsowska

Najgorsza ryba jaką gdziekolwiek jedliśmy!!! Porażka.

2017

K Kasia Zd

Ryba w ohydnej panierce, porcja mała. Pierogi z jagodami owoców nie widziały, to jakiś dżem chyba był. Do tego 6 sztuk na porcję, śmiechu warte. Zdecydowanie nie polecam.

2016

M Moni

Typowa majówka. Ryba w tłustej panierce, porcja mała, kilka frytek. Wszystko podane na chamskich plastikach. Jedynie piwo dobre. Ale piwo to i w sklepie jest dobre

2016

P Paweł Świerczyński

Wystrój i obsługa znośna, ale jedzenie FATALNE!!! Ryby stare i niedosmażone, panierka okropna, wszystko robione na oleju pt. przegląd tygodnia. Zupy zaś były bez smaku. Byliśmy 2 razy z rodziną, bo pomyślałem, że za pierwszym razem może kucharz miał zły dzień, a tu mamy blisko.. No ale 100% dań za każdym razem było nie do zjedzenia.
Serdecznie ODRADZAM wszystkim to miejsce!!

2016

S Stanisław Jarzynka

Pamiętam jak wybraliśmy się tam z mężem po długim spacerze, byliśmy wtedy bardzo głodni gdyż spacer nam się przedłużył. Przez przypadek trafiliśmy na to miejsce, wzięliśmy to co nam polecono- rybkę, było pysznie! Duże porcje i cena bardzo w porządku, najedliśmy się i mieliśmy siłę na kolejne spacery :)

2016

D doomi

Smaczne rybki, ale do Raczka warto sie takze wybrac na hamburgery. Mile, ustronne miejsce. Polecam tym, którzy chcą dobrze zjesc w Karwii

2015

A ania32

2.3

średnia z 11 opinii

zadzwoń

www.karwia.com 2024