Karwińskie Błota 4 , Karwia

Smażalnia Raczek

2.3

przeczytaj opinie (11)

Opis

Bar smażalnia ryb Raczek to miejsce gdzie można zjeść świeżo smażone ryby oraz dania domowe. Lokalizacja bardzo spokojna znajdująca się blisko morza.

Oceny i opinie turystów

Nie polecam. Za takie ceny podają daniia na plastikach. Nie dosmarzone

2021

S Sławomir 116

Chamstwa. Postawili reklamę w Karwia na przeciw kolportera. Po ponad pół kliometrowym spacerze z małym dzieckiem okazało się że lokal zamknięty i brak informacji o godzinach otwarcia. Na szczęście kilkaset metrów bliżej była " poezja smakow" polecam w 100 %

2021

R Ryszard Ślusarczyk

Pamiętam pierwszy sezon kiedy się otworzyli...pierogi własnej roboty były pyszne, teraz już się im nie opłaca takie jedzenie więc mrożonki serwują

2020

J Jarosław Suwiński

Tragedia tak paskudnej ryby nie jadłam nigdy.... Zielona w środku ... Jedyne co dobre to piwko.... Nie polecam cena adekwatna do jakości .... Tragedia !!!!

2020

A annasssss

Najgorsze miejsce w który jadłam. wyglad PRL Kotlet utopiony w tluszczu podany na malym plastiku. Zupa paskudna bez smaku. Kotlet od hamburger tragedia. A pierogi zamiast z truskawkami to dżemem koloru fioletowo. Pewnie pani gotowała z jagodami w tej samej wodzie. Nie polecam wydaliśmy 50 zl i poszliśmy do Rodzinnego gdzie zawsze. Taniej dużo i smacznie.

2017

M Martyna Wąsowska

Najgorsza ryba jaką gdziekolwiek jedliśmy!!! Porażka.

2017

K Kasia Zd

Ryba w ohydnej panierce, porcja mała. Pierogi z jagodami owoców nie widziały, to jakiś dżem chyba był. Do tego 6 sztuk na porcję, śmiechu warte. Zdecydowanie nie polecam.

2016

M Moni

Typowa majówka. Ryba w tłustej panierce, porcja mała, kilka frytek. Wszystko podane na chamskich plastikach. Jedynie piwo dobre. Ale piwo to i w sklepie jest dobre

2016

P Paweł Świerczyński

Wystrój i obsługa znośna, ale jedzenie FATALNE!!! Ryby stare i niedosmażone, panierka okropna, wszystko robione na oleju pt. przegląd tygodnia. Zupy zaś były bez smaku. Byliśmy 2 razy z rodziną, bo pomyślałem, że za pierwszym razem może kucharz miał zły dzień, a tu mamy blisko.. No ale 100% dań za każdym razem było nie do zjedzenia. Serdecznie ODRADZAM wszystkim to miejsce!!

2016

S Stanisław Jarzynka

Pamiętam jak wybraliśmy się tam z mężem po długim spacerze, byliśmy wtedy bardzo głodni gdyż spacer nam się przedłużył. Przez przypadek trafiliśmy na to miejsce, wzięliśmy to co nam polecono- rybkę, było pysznie! Duże porcje i cena bardzo w porządku, najedliśmy się i mieliśmy siłę na kolejne spacery :)

2016

D doomi

Smaczne rybki, ale do Raczka warto sie takze wybrac na hamburgery. Mile, ustronne miejsce. Polecam tym, którzy chcą dobrze zjesc w Karwii

2015

A ania32

2.3

średnia z 11 opinii

Ta reklama została wyświetlona : 859208 razy

www.karwia.com 2024