z kartą rabatową
-10%
strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową FreshDay (-10%) z kartą rabatową FreshZone (-10%)
Kajak 1 osoba 50 zł
45 zł
45 zł

Opis

Spływ kajakowy Piaśnica do morza: Żarnowiec - Dębki, z miejscową firmą Adventure! Spłyń z nami rzeką Piaśnicą od Jeziora Żarnowieckiego przez rezerwat "Piaśnickie łąki" wprost do Morza Bałtyckiego! Czeka na Ciebie świetna zabawa i niezapomniana przygoda!

 

Jesteśmy dla Was dostępni przez CAŁY TYDZIEŃ! Cechuje nas elastyczność, dlatego dla licznych grup terminy możemy ustalać indywidualnie. Spływy organizujemy W GODZINACH 9:00 (najmniejszy ruch) 12:30 16:00 18:30/19 (zachód słońca na końcu trasy)

 

W naszej wypożyczalni kajaków na Kaszubach, dysponujemy w pełni sprawnym sprzętem. Lekkie kajaki z wiosłami dają maksymalny komfort pływania zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W trosce o pełne bezpieczeństwo uczestników spływu, zapewniamy im specjalne kamizelki ratunkowe oraz ubezpieczenie na czas spływu.

 

Uczestnikom spływu gwarantujemy dostęp do parkingu, na który odwozimy ich Kierowców bezpłatnie po zakończeniu spływu.

 

Trasa kajakowa Żarnowiec - Dębki

Długość rzeki wynosi 6,5km. Czas spływu średnio wynosi 1,5-2h, choć czasem przekroczy 2h - tempo zależne od Spływających :) Głębokość średnio 1,5m, zaś nurt ZNIKOMY. Wniosek? NIE ZWLEKAJ! Zbierz ekipę i poznaj uroki północnych Kaszub integrując się z przyrodą! Zabierz rodzinę i spędź z nią chwile pełne spokoju i odprężenia!

 

Ta reklama została wyświetlona : 19618 razy

wróć

Oceny i opinie turystów

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

Dodaj nową opinię

www.karwia.com 2023